Kuponas sėkmingai įdėtas į krepšelį!

Jūsų krepšelis tuščias

Jūsų krepšelis

Paslauga Kiekis Kaina

Iš viso:0 eur

Užsakymo informacija

Dovanojate kuponą?

Mokėjimo būdai

Kas yra MISTERTANGO?

Grįžti atgal į puslapį

D.U.K.

Naudinga info

Norėdami Jūsų šuolį paversti įsimintu įvykiu be jokių netikėtumų, prieš įsigijant kuponą norime Jūsų paprašyti susipažinti su naudinga informacija.

Naudinga informacija

Užsakymas

Elektroninis dovanų kuponas į pirkimo metu nurodytą el. paštą atsiunčiamas iškart po sėkmingo apmokėjimo. Elektroninis dovanų kuponas aktyvuojamas iškart po apmokėjimo, todėl galite kuponą persiųsti arba atspausdinus dovanoti.

Apmokėjimas

Dovanų čekį galite apmokėti naudodamiesi "Mistertango" arba "Paypal" internetinės bankininkystės sistemomis.

Kontaktai

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis:

Susisiek

Registracija

Norėdami užsiregistruoti susisiekite su klubu, nurodytu ant kupono, kuriame atliksite šuolį. Būtina užsiregistruoti datai, ne vėlesnei, nei kupono galiojimo data (kuponas galioja 12 mėn. nuo kupono įsigyjimo datos). Klubų kontaktai:

Klaipėda: +370 652 02526
Vilnius: +370 686 67176
Šiauliai: +370 681 11077
Marijampolė: +370 687 32143

Terminai ir sąlygos

1. Dovanų kuponas suteikia Klientui teisę pasinaudoti paslauga, nurodyta ant Dovanų kupono.
2. Vienu Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą.
3. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo apmokėjimo dienos. Pasibaigus galiojimo terminui, kupono galiojimo laikas nepratęsiamas ir pinigai už nepanaudotą kuponą negrąžinami.
4. Įsigytą ir nepanaudotą dovanų kuponą galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti prašymą dėl lėšų grąžinimo. Pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.
5. Įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą galima pakeisti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti prašymą dėl Dovanų kupono pakeitimo, nurodant į kokį kitą Dovanų kuponą senasis turi būti pakeistas. Per 2 (dvi) kalendorines dienas nusiųsime naują Dovanų kuponą į Kliento nurodytą el. pašto adresą. Galiojimo terminas yra skaičiuojamas nuo pirmojo Dovanų kupono įsigijimo dienos.
6. Atlikęs rezervaciją Dovanų kupone nurodytu būdu, paslaugos Gavėjas privalo sutartu laiku atvykti į nurodytą vietą.
7. Kai kurios užsakomos paslaugos, gali kelti pavojų asmenų, turinčių sveikatos sutrikimų, sveikatai ir gyvybei. Paslaugos gavėjas atlikdamas rezervaciją patvirtina, kad jam žinomos visos kylančios grėsmės sveikatai ir gyvybei, susijusios su jo užsakomomis paslaugomis ir už tai visą kylančią atsakomybę prisiima pats Paslaugos gavėjas.
8. Atsižvelgiant į paslaugų prigimtį, paslaugas teikiantys tretieji asmenys gali reikalauti Paslaugos gavėjo, kuris pateikia Dovanų kuponą, pasirašyti papildomas sutartis ar sutikimus laikytis nustatytų paslaugų teikimo taisyklių. Nurodytais atvejais paslaugos gali būti neteikiamos nepasirašius papildomų sutarčių ar paslaugų teikimo taisyklių, o pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą negrąžinami.
9. MB „Šuoliai parašiutu" neprisiima atsakomybės už prekių ar paslaugų kokybę bei jų keliamą riziką, kuriomis Klientas naudojasi pateikdamas Dovanų kuponą. Visas pretenzijas dėl paslaugų ar prekių kokybės Klientas privalo pareikšti tiesiogiai paslaugos teikėjui.
10. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje  įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.
11. Informacija apie Klientą yra konfidenciali ir trečiosioms šalims MB „Šuoliai parašiutu" ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.
12. Klientas patvirtina, kad, prieš sutikdamas su pirkimo sąlygomis, atidžiai susipažino su visomis sąlygomis ir su jomis visiškai sutinka.
13. Tarpininkas, t.y. MB “Šuoliai parašiutu”, įsipareigoja nedelsiant patvirtinti Sutarties sudarymo faktą, atsiųsdamas Dovanos užsakymo patvirtinimą Kliento Užsakymo anketoje nurodytu elektroninio pašto adresu.
14. Pirkėjui sutikus su Pirkimo sąlygomis Tarpininkas, t.y. “Šuoliai parašiutu”, turi teisę naudotis užsakymo metu gautais Pirkėjo duomenimis, siunčiant naujienas, akcijas ir kitą informaciją Pirkėjui, kai Pirkėjas pageidauja nebegauti informacijos bei naujienų, yra suteikiama galimybė to atsisakyti.

Privatumo politika

1. Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Registracija šuoliui?

Įsigiję tandem.lt kuponą užsiregistruokite datai ne vėlesnei, nei kupono galiojimo data (kuponas galioja 12 mėn. nuo įsigyjimo datos)

Norėdami užsiregistruoti susisiekite su klubu, nurodytu ant kupono, kuriame atliksite šuolį.

Klaipėda

+370 652 02526

Vilnius

+370 686 67176

Šiauliai

+370 681 11077

Marijampolė

+370 687 32143

Jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą D.U.K skyrelyje D.U.K., parašykite mums ir mes nedelsiant su jumis susisieksime!